31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.21godz.18min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hiszpania i Chile o 1 punkt od kwalifikacji

Hiszpania i Chile o 1 punkt od kwalifikacji

Do upragnionego wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Brazylii Hiszpania i Chile potrzebują zaledwie remisu, podczas gdy Alves i Neymar rozegrają dziś towarzyskie spotkanie z Zambią w Chinach.

 

Ośmiu piłkarzy FC Barcelony może dziś zapewnić sobie swoje miejsca na nadchodzących Mistrzostwach Świata. Valdés, Piqué, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc i Pedro z Hiszpanią oraz Alexis Sánchez z Chile. Obydwa zespoły rozegrają dziś swoje mecze i potrzebują zaledwie remisu, żeby awansować do kolejnego etapu rozgrywek.

 

Tak przedstawiają się dzisiejsze mecze z udziałem zawodników pierwszego zespołu FC Barcelony:

 

Hiszpania – Gruzja (21:00)

 

Albacete, rodzinna miejscowość Iniesty, będzie miejscem gdzie rozegrany zostanie ostatni mecz grupowy reprezentacji Hiszpanii. Mistrzom świata i Europy potrzebny jest jedynie punkt do zapewnienia sobie awansu i jeżeli Gruzini nie zaskoczą wszystko wydaje się być już w tym temacie przesądzone.

 

Chile – Ekwador (01:30)

 

Po wypuszczeniu z rąk zwycięstwa w piątek przeciwko Kolumbii, Chile mają kolejną szansę na kwalifikację do Mistrzostw Świata w meczu z Ekwadorem, z którego wywalczyć muszą zaledwie punkt. Jeżeli spotkanie zakończy się remisem Ekwador także przejdzie dalej, a sukces reprezentacji Alexisa w tym spotkaniu oznaczałby kolejny, drugi, awans do finałów Mistrzostw Świata.

 

Brazylia – Zambia (13:45)

 

Dziś rozegrane zostanie także towarzyskie spotkanie pomiędzy reprezentacją Brazylii, z Neymarem i Danim Alvesem w składzie, z Zambią. Mecz będzie miał miejsce Chinach. Obydwaj piłkarze po dobrych występach w meczu przeciwko Korei Południowej (2:0) mają duże szanse na wyjście do meczu w podstawowej jedenastce.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/10/hiszpania-i-chile-o-1-punkt-od-kwalifikacji/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.