28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.51min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konferencja prasowa Alexisa Sáncheza

Konferencja prasowa Alexisa Sáncheza

Alexis Sánchez pojawił się na dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z Milanem na San Siro.

Spotkanie w ostatnim sezonie: Rok temu zdobyliśmy doświadczenie przegrywając 2:0. Oni posiadają mentalność, którą będą próbowali nas zatrzymać.

 

Gra na San Siro i powrót do Włoch: Milan ma wspaniałych zawodników, co pokazali w zeszłym roku. Lubię wracać do Włoch i spotkania z Milanem.

 

Rola w drużynie: Zawsze czułem to samo – pragnąłem grać na 100%, spotkanie po spotkaniu. Nie chcę się zatrzymywać, tylko iść dalej.

 

Życie na boisku: Dla napastnika najważniejsze są bramki. Ja mam jednak zaufanie dla mojego trenera i kolegów z drużyny. Czuję się tak samo jak zawsze. JEst wielu ważnych zawodników w naszym zespole, a forma zmienia się bardzo szybko.

 

Trzeci w ataku: Jestem gotowy, aby grać w każdym meczu. Wiem jednak, że obok są inni wielcy gracze jak Tello czy Pedro. Krytyka czyni mnie silniejszym, bardziej dojrzałym.

 

Współpraca na boisku: Gra z Neymarem daje mi radość. Myślę, że Brazylijczycy zawsze starają się czerpać radość na boisku, a to daje zaufanie. Gra z nim i Leo, a także pozostałymi zawodnikami jest bardzo przyjemna.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/10/konferencja-prasowa-alexisa-sancheza/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.