Martino spotka się z resztą zarządu Barçy, aby omówić przyszłe transfery

Martino spotka się z resztą zarządu Barçy, aby omówić przyszłe transfery

Ter Stegen to w chwili obecnej piłkarz, który jest najbliżej Camp Nou, ale nadal nie ma w jego sprawie żadnych konkretów. Zarząd FC Barcelony wciąż zbiera informacje dla Gerardo Martino, który ma pojawić się na spotkaniu, które odbędzie się za kilka tygodni wraz z Bartomeu i omówić kwestię najbliższych transferów.

W spotkaniu na szczycie, trener ma wyrazić opinię na temat pewnych graczy. Argentyńczyk ma dać ostateczną zgodę na przybycie do Barcelony, Ter Stegena. Jego wcześniejsze opinie o niemieckim bramkarzu były bardzo dobre, jednakże Martino chciał mieć o nim większą ilość informacji i upewnić się, że jego zakup będzie dobrym posunięciem.

‘Tata’ Martino i reszta zarządu ma również rozmawiać na temat przyszłości José Manuela Pinto i ustalić czy Hiszpan pozostanie w Barcelonie na kolejny sezon. Bramkarz, który dołączył do klubu z Camp Nou w styczniu 2008 roku ma już prawie 38 lat. Chociaż Bartomeu mówił publicznie o konieczności zakontraktowania jednego bramkarza, to sprowadzenie drugiego może być również konieczne. Cena za obydwu bramkarzy nie może przekroczyć 15 mln euro.

Transfer bramkarza nie jest tylko jedynym problemem, jaki w obecnej chwili ma FC Barcelona. Sztab szkoleniowy ma przeanalizować, czy zimą będzie konieczne sprowadzenie kogoś z myślą o przyszłym sezonie. ‘Tata’ Martino jest za sprowadzeniem typowej ‘9’ różniącej się od innych napastników, których obecnie posiada w drużynie. Poza tym nie wyklucza się także transferu pomocnika, chociaż na tej pozycji grają kluczowi zawodnicy tacy jak Xavi, Iniesta czy Cesc.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB