04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.49min.
13.75 X3.75 21.9 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zubizarreta: Byliśmy zmęczeni meczami reprezentacyjnymi

Zubizarreta: Byliśmy zmęczeni meczami reprezentacyjnymi

Dyrektor sportowy FC Barcelony, Andoni Zubizarreta pojawił się w strefie mieszanej, gdzie wypowiedział się na temat bezbramkowego remisu na El Sadar.

 

„To zasługa rywala, że grało nam się wczoraj bardzo trudno. W piłce nożnej czasami wygrywasz, czasami remisujesz, a czasami przegrywasz. W drugiej połowie nie wykorzystaliśmy swoich szans i ostatecznie zremisowaliśmy”.

 

Messi: „Wszedł na boisko w końcówce meczów, miał mniej przestrzeni, gdyż na boisku był Puñal. To był ciężki tydzień dla graczy w reprezentacjach, którzy musieli zmagać się z długimi podróżami”.

 

Rekordy nie mają znaczenia: „Najbardziej liczy się dobra gra, reszta jest mało ważna. Rekordy, to elementy, które są zabawą, a nie celem drużyny. Celem jest wygrywanie, a nam wczoraj nie udało się tego dokonać. Nie jesteśmy jednak z tego powodu rozczarowani”.

 

Powrót Puyola: „Osasuna to taka drużyna, która zmusza cię do pracy. Puyol spisał się dobrze, biorąc pod uwagę fakt, że nie grał przez siedem miesięcy. To piłkarz bardzo konkurencyjny i najlepsze jest to, że jest zdrowy”.

 

Iniesta: „Cały czas pracujemy nad przedłużeniem jego kontraktu”.

 

Przedłużenie jego umowy: „Ta sprawa też jest w toku, ale dopóki nie będzie nic oficjalnie, niczego nie powiem na ten temat”.

 

Neymar: „Ma bardzo dobrą równowagę, miał cztery dobre akcje, ale również był zmęczony ciężkim tygodniem i długimi podróżami. Zrobił jednak swoje”.

 

Źródło: AS.com

mainXX:/2013/10/zubizarreta-bylismy-zmeczeni-meczami-reprezentacyjnymi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.