Zubizarreta: Ter Stegen? Podoba mi się wielu bramkarzy

Zubizarreta: Ter Stegen? Podoba mi się wielu bramkarzy

Dyrektor sportowy FC Barcelony podkreślił dobrą grę podopiecznych Luisa Enrique przeciwko FC Barcelonie i powiedział o tym, jak trudno gra się po klasyku.

„Zawsze po klasyku istnieje wiele napięcia. Celta pokazała wczoraj bardzo dobry futbol”, powiedział Andoni Zubizarreta, który dodał, iż zdobyte trzy punkty są bardzo ważne.

„Ten mecz był wyjątkowy dla Luisa Enrique jak i dla Fontàsa, Nolito, a także dla Montoyi, Bartry i Tello”, kontynuował.

W odniesieniu do byłego gracza FC Barcelony, oznajmił, iż „Luis Enrique to wielki szkoleniowiec”, a także zwrócił uwagę, iż z Messim wszystko jest już w porządku. „Zagrał bardzo intensywny mecz i bardzo pomógł drużynie w zdobyciu trzech oczek. Yoel bronił tego dnia jednak bardzo dobrze i z tego powodu nie zdobył swojego gola”.

Zubizarreta zaznaczył także, iż Adriano został zmieniony z powodów ostrożnościowych, a następnie odpowiedział na ostatnie informacje RKB o jego podróży do Mönchengaldbach, gdzie rzekomo miał negocjować transfer Ter Stegena. „Byłem tam, ale nie w celu negocjowania jakiegokolwiek transferu. To bramkarz, który gra dla Borusii. Ter Stegen.. podoba mi się wielu bramkarzy, ale kiedy podejmiemy decyzję to zakomunikujemy ją”, zakończył.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB