Eto”o: Moi koledzy nie podawali mi piłek

Eto”o: Moi koledzy nie podawali mi piłek

Samuel Eto”o wrócił do reprezentacji Kamerunu i od razu wyczuł spisek przeciwko niemu, tym razem wśród jego własnych kolegów.

 

32-letni Kameruńczyk nie jest wolny od kontrowersji, jeśli chodzi o wypowiedzi odnośnie Kamerunu. Zasadniczo jest częścią tego zespołu od wielu lat, lecz rok temu obraził się na sztab szkoleniowy i zaprzestał reprezentacyjnej kariery. Kilka tygodni temu dostał specjalne zaproszenie od samego prezydenta kraju, tym samym przekonał się do powrotu w grono reprezentacyjne przed fazą play-off do Mistrzostw Świata w Brazylii.

 

Pierwszy mecz po przerwie Samuel zagrał z Tunezją, natomiast rewanż zostanie rozegrany już w niedzielę. Na konferencji przed meczem były król strzelców hiszpańskiej ligi uderzył ponownie. Tym razem dotyczyło to jego kolegów z reprezentacji.

 

„Moi koledzy z drużyny nie decydowali się na podania do mnie. Dlatego, gdy doszedłem do tego wniosku postanowiłem grać w pomocy, aby robić sobie więcej okazji strzeleckich”.

 

Na konferencji prasowej Eto”o oddał głos trenerowi Volkerowi Finke, który powiedział, „Nie widziałem tego. Zauważyłem tylko, że raz czy dwa któryś z graczy nie podał Samuelowi, tylko próbował wykończyć akcję sam. W drużynie nie może być wrogości między graczami, to jakaś dziecinada”.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB