Martino: Wszyscy musimy się zastanowić nad tym spotkaniem

Martino: Wszyscy musimy się zastanowić nad tym spotkaniem

‘Tata’ Martino nie wyrównał rekordu 21 meczów bez porażki jaki zostawiał ustawiony przez drużynę Josepa Guardioli w sezonie 2011/2012. Dzisiejszą porażkę z Ajaxem, trener tłumaczył brakiem intensywności w pierwszych 45 minutach.

 

„Ajax wszedł lepiej w mecz i to nie było dla nas łatwe.Zabrakło nam intensywności w pierwszej połowie. W drugiej było trochę lepiej, ale to nie wystarcza w tych rozgrywkach”, powiedział Argentyńczyk na konferencji prasowej.

 

„Nasze problemy pojawiły się wtedy, gdy mieliśmy częściej piłkę od rywala, niż kiedy byliśmy bez niej. Brakowało nam mobilności i precyzji. W tych rozgrywkach musisz grać przez 90 minut na bardzo wysokim poziomie, jeśli chcesz wygrać”, kontynuował.

 

„Wszyscy musimy zastanowić się nad tym spotkaniem i jak najszybciej wyciągnąć wnioski. Przyjechaliśmy z pewnym awansem, ale to Ajax wczorajszego wieczora walczył i przez to uzyskał zwycięstwo. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby grać w taki sposób jak w pierwszej połowie. Samokrytyka zawsze się przyda, a jeśli ta grupa graczy ma jedną rzecz, to jest to samoświadomość. Porażka nie przyszła w nieodpowiednim momencie. Teraz możemy spojrzeć spokojnie na to co się stało, ta porażka nam nie zaszkodzi”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB