Messi najdroższym zawodnikiem Mundialu w Brazylii

Messi najdroższym zawodnikiem Mundialu w Brazylii

Za sześć miesięcy rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Brazylii. Z tej okazji „Pluri Consultoria” opublikował listę dwudziestu najbardziej wartościowych graczy całego turnieju, na której znalazło się aż pięciu zawodników Barcelony – Messi, Neymar, Iniesta, Cesc i Busquets.

 

Czterokrotny zwycięzca Złotej Piłki – Lionel Messi prowadzi w tym zestawieniu i jest wyceniany na 139,6 milionów euro. Obecnie jego najpoważniejszymi kandydatami wydają się być Cristiano Ronaldo i Franck Ribéry. Portugalczyk znajduje się na drugim miejscu w tym zestawieniu (104,2 miliona euro), zaś Francuz dopiero na dziesiątym (46,5 miliona euro). Co ciekawe miejsce na podium uzupełnia inny zawodnik – Neymar, który został wyceniony na 67,4 miliona euro.

 

W najlepszej dwudziestce znajduje się jeszcze trójka zawodników Barcelony – Andrés Iniesta, (7. miejsce – 53,7 miliona euro), Sergio Busquets (17. miejsce – 43,2 miliona euro) oraz Cesc Fábregas (18. miejsce – 41,9 miliona euro).

 

Co ciekawe największą ilość zawodników w zestawieniu ma właśnie kataloński klub, a ich łączna wartość wynosi 346 milionów euro.

 

Zestawienie najdroższych piłkarzy Mundialu w Brazylii

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB