04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.49min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Toni Freixa: Zarząd jest zadowolony z Zubizarrety

Toni Freixa: Zarząd jest zadowolony z Zubizarrety

Rzecznik zarządu FC Barcelony, Toni Freixa, powiedział, że „bardzo doceniam pracę i działania naszego dyrektora sportowego”. Podkreślił również, że cieszy się z przedłużenia kontraktu Andoniego Zubizarrety. Zapowiedział także, że strona internetowa zostanie dostosowana do osób, które mają problemy ze wzrokiem i słuchem.

 

Sekretarz i rzecznik zarządu na konferencji prasowej poruszył temat przedłużenia umowy Andoniego Zubizarrety do 2016 roku, która ma być podpisana w najbliższy wtorek. „Uczynił wiele dobrego dla zespołu, który utrzymuje się w czołówce piłki światowej. Zarząd jest zadowolony z niego.”

 

„Nie ma wątpliwości, co do pracy jaką wykonał. Wystarczy spojrzeć na osiągnięcia pierwszego zespołu. Doceniamy jego działania oraz to, że idea futbolu została zachowana.”

 

Nowe rozwiązanie na stronie

 

Toni Freixa ogłosił, że strona internetowa zostanie dopasowana do potrzeb osób mających problemy ze wzrokiem i słuchem. Dyrektorzy odpowiednich działów wkrótce wypowiedzą się na ten temat bardziej szczegółowo.

 

Freixa wyjaśnił, że to pomoże uczynić Barçę „niepowtarzalnym klubem na świecie”. Inwestycja będzie kosztowała 100 tysięcy euro, a roczne utrzymanie tego przedsięwzięcia wyniesie 25 tysięcy euro. FC Barcelona ma około 4000 zarejestrowanych użytkowników oraz tysiące innych fanów na całym świecie, którzy mają problemy ze słuchem i wzrokiem.

 

Pełne zaufanie do Messiego

 

Rzecznik zarządu z optymizmem mówił o kontuzji Leo Messiego. „Mamy pełne zaufanie do naszego sztabu medycznego oraz terapeutów. Wiem, że będą w stanie mu pomóc powrócić do pełnej formy, aby mógł znów grać jak najlepszy zawodnik na świecie. Messi wróci na boisko do 8 tygodni”, dodał, że lekarze klubowi cały czas nadzorują proces leczenia.

 

Pod koniec konferencji Freixa powiedział, że klub oddał 333 darmowe bilety dla dzieci na mecz z Espanyolem oraz 79 na mecz z AC Milanem.

 

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2013/11/toni-freixa-zarzad-jest-zadowolony-z-zubizarreta/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.