09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.14min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Znany projekt koszulek na sezon 2014/15

Znany projekt koszulek na sezon 2014/15

Firma Nike, która jest jednym z głównych sponsorów FC Barcelony, wcale nie odpoczywa. Sezon 2013/2014 jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a już zostały opublikowane pierwsze projekty koszulek na przyszłoroczne rozgrywki. Część z tych projektów została już dostarczona do biura Camp Nou.

 

W pierwszym zestawie koszulek podstawową różnicą jest fakt, że granatowe pasy będą rozdzielone trzema bordowymi (w obecnej są cztery takie pasy). Ponadto żółte wykończenie przy szyi zostanie zastąpione kolorem granatowym.

 

Kolejna innowacją jest fakt, że rękawy zostaną wykonane z jaśniejszego odcieniu niebieskiego. Dodatkowo pod wykończeniem przy szyi z przodu koszulki zostanie umieszczony trójkąt w barwach „senyery”. W koszulkach na ten sezon barwy flagi Katalonii znajdują się z tyłu.

 

Reklama sponsora Barçy – Qatar Airways zostanie umieszczona z przodu koszulki i pozostanie biała, tak jak ma to miejsce w obecnym sezonie.

 

Drugi zestaw o wiele bardziej będzie różnił się od obecnego. Pasiasty wzór w barwach „senyery”, który był wielką innowacją, zostanie zastąpiony gładkim, pomarańczowym. Nie pierwszy raz zdarza się, że Barça decyduje się na kolor pomarańczowy dla drugich koszulek. Po raz pierwszy taka sytuacja miała miejsce w 1992 roku, a ostatnio w sezonie 2009/2010.

 

Rękawy drugiego zestawu zostaną wykończone barwami bordowo-granatowymi, natomiast wykończenie przy szyi pozostanie jednolite – w kolorze granatowym. Wykonanie reklamy Qatar Airways planowane jest również w tym samym odcieniu.

 

Trzecim zestawem będą koszulki, które obecnie są używane jako drugie. Sandro Rosell powiedział, że pozostaną one do końca jego kadencji, czyli do 2016 roku.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.