18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.11godz.58min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Afellay i Dos Santos nie próżnują

Afellay i Dos Santos nie próżnują

Wszyscy piłkarze FC Barcelony mają aktualnie przerwę świąteczną i cieszą się czasem spędzonym razem z rodzinami oraz bliskimi przyjaciółmi. Jednak nie wszyscy! dziś w Ciutat Esportiva Joan Gamper mogliśmy spotkać Jonathana dos Santosa oraz Ibrahima Afellaya.

 

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Víctor Valdés trenuje w święta, aby móc zagrać już w pierwszym spotkaniu w 2014 roku przeciwko Elche na Camp Nou. Dziś w Ciutat Esportiva można było spotkać dwóch innych piłkarzy FC Barcelony: Jonathana dos Santosa oraz Ibrahima Afellaya.

 

Przypominamy, że Afellay doznał kontuzji mięśnia prostego w prawym udzie i potrzebna była operacja, która została przeprowadzona w sierpniu. Wyeliminowała go ona z gry na cztery miesiące. Wkrótce Holender powinien powrócić do gry.

 

Holender nie znajduje się w planach Gerardo Martino, więc prawdopodobnie będzie musiał poszukać sobie nowego klubu. Afellay ma kontrakt ważny do 2015 roku, ale przez długi czas musiał zmagać się z kontuzjami. Miał problem z kolanem, następnie został wypożyczony do Schalke, gdzie dobrze sobie radził do momentu kolejnych urazów.

 

Natomiast Jonathan dos Santos 5 listopada został poddany artroskopii, w celu wyleczenia kontuzji więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Szacowany czas powrotu na boisko to sześć miesięcy. W jego przypadku sprawa ma się podobnie, co u Afellaya.

 

Tello również aktywnie

 

Cristian Tello również nie próżnował podczas świąt. Młody zawodnik FC Barcelony dodał zdjęcie na Twittera z podpisem: „Ciężko trenuje z moim osobistym trenerem. Niech Boże Narodzenie będzie początkiem udanego roku”. Zawodnik niedawno wrócił do gry po kontuzji.

 

Źródło: Sport.es / Własne

mainXX:/2013/12/afellay-i-dos-santos-nie-proznuja/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.