31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.56min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alexis: Nie zagrałem dobrze

Alexis: Nie zagrałem dobrze

Każdy, kto śledzi na bieżąco portale społecznościowe wie, że Alexis Sánchez otrzymał sporo pochwał po spotkaniu z Villarrealem. Został również nazwny najlepszym piłkarzem meczu według Sport. Jednak sam zainteresowany wcale tak nie uważa.

 

Jeden z jego przyjaciół, który nie mógł być na spotkaniu, wysłał do Alexisa wiadomość za pomocą WhatsApp z pytaniem, jak mu poszło. Napastnik odpisał mu krótko: „Dziś nie zagrałem dobrze”. Wszystko więc wskazuje na to, że jest on jedną z nielicznych osób, która nie jest zadowolona ze swojej gry na Camp Nou w sobotę. Kibice i dziennikarze wręcz przeciwnie, ale on wie, że musi mieć trochę samokrytyki, aby nadal się poprawiać.

 

Alexis w obecnym sezonie czuje się ogólnie zadowolony z gry i wie, że Tata Martino mu ufa. Jednak wie również to, że może dać z siebie więcej. Wierzy w swoje umiejętności i moc dawania jeszcze więcej drużynie. Może i on nie był szczęśliwy ze swojej gry przeciwko Villarrealowi, ale Martina i Humberto (mama i brat) na pewno tak. Oboje są w Barcelonie i mogli oglądać grę napastnika na żywo.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/12/alexis-nie-zagralem-dobrze/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.