Arsenal i Liverpool obserwują sytuację Pedro

Arsenal i Liverpool obserwują sytuację Pedro

Pedro otrzymuje w obecnym sezonie bardzo dużo szans na grę od Taty Martino, a co więcej jest niezwykle skuteczny. Mimo, że napastnik zapewnia iż czuje się dobrze w FC Barcelonie, to pojawiają się drużyny, które chętnie namówiłyby go na przeprowadzkę.

 

„Jestem zadowolony z FC Barcelony, ale wszystko musi być oceniane w każdym sezonie”, powiedział w ostatnim czasie Pedro. Te słowa skłoniły do działania takie kluby, jak Arsenal Londyn czy Liverpool. Angielskie zespoły powiększyły obserwację napastnika i czekają na okazję, aby złożyć mu ofertę przeprowadzki.

 

Moim celem jest spróbować pozostać w tym klubie, w którym czuję się bardzo ceniony i kochany„, podkreślał Pedro i wydaje się, że nie ma powodów, aby był niezadowolony ze swojej obecnej sytuacji w FC Barcelonie, gdzie w ostatnim czasie stał się jednym z liderów ataku.

 

Przypominamy, że Pedro ma kontrakt z FC Barceloną ważny do 30 czerwca 2016 roku, a w nim zawarta jest klauzula odejścia równa 150 milionów euro. Mówi się, że to właśnie ta kwota jest główną barierą dla angielskich klubów, które są zainteresowani usługami napastnika.

 

Źródło: Express.co.uk


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB