1dn.10godz.5min.

Barça B – Sabadell: Pierwsza wygrana u siebie w ciągu trzech miesięcy (2:0)

Po serii pięciu porażek u siebie, Barça B powróciła do wygrywania. Katalończycy pokonali Sabadell – 2:0. Strzelcami bramek byli Patric oraz Tonny Sanabria, w obu sytuacjach asystował Denis Suárez.

Drużyna Eusebio od początku spotkania kontrolowała grę i naciskała swojego rywala. Sabadell okazał się jednak drużyną dobrze zorganizowaną w defensywie i uważał na kontrataki. Dwukrotnie udało im się zagrozić bramce Barcelony, ale Ortola w obu przypadkach skutecznie interweniował. Poza tym żadna ze stron nie miała zbyt wiele okazji i po pierwszych 45 minutach mieliśmy bezbramkowy remis, co było najlepszym odzwierciedleniem meczu.

Obie ekipy otworzyły się bardziej w drugiej połowie, gdyż ich celem było zwycięstwo i zgarnięcie trzech oczek. Jednak to Barça celebrowała gola otwierającego wynik meczu. Po podaniu Denisa do piłki doszedł Patric, który zmieścił ją w siatce.

Teraz Sabadell musiał postawić wszystko na jedną kartę. Zarówno Cristian i Collantes sprawdzili ponownie Ortolę, ale kolejne zagranie Denisa sprawiło, że Katalończycy wygrali mecz 2:0 po trafieniu Sanabrii.

Barça B, 2
Sabadell, 0

Barça B: Ortolá, Gómez, Patric, Planas, Espinosa, Bagnack, Samper, Denis (Babunski, min 89), Nieto (Calvet, min 78), Edu Bedia (Ilie, min 87) i Sanabria

Sabadell: Nauzet, Crespí, Ciércoles, Cristian, Carlos Hernández, Gato, Hidalgo, Anibal (Edgar, min 78), Collantes, Longás (Arteaga, min 73) i Toni Lao (Sotan Tanabe, min 78)

1-0, Patric (min 54);

2-0, Sanabria (min 72)

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2013/12/barca-b-sabadell-pierwsza-wygrana-u-siebie-w-ciagu-trzech-miesiecy-2-0/