18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.1godz.54min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça gromi Real, Sevillę oraz Villarreal

Barça gromi Real, Sevillę oraz Villarreal

FC Barcelona to nie tylko pierwsza drużyna czy zespół rezerw. Również młodsze kategorie wiekowe potrafią przynieść wiele radości kibicom, zwłaszcza kiedy gromią takich rywali, jak Real Madryt, Sevillę czy Villarreal.

 

FC Barcelona Alevín A wygrała Powerade Cup, czyli turniej organizowany przez CE Villa Olímpica w stolicy Katalonii. Zespół prowadzony przez Marca Serrę wygrał wszystkie swoje mecze i bezapelacyjnie zdobył trofeum.

 

W fazie grupowej młodzi piłkarze FC Barcelony pokonali 4-0 Sant Gabriel, 8-0 Sant Cugat i 3-1 Villarreal. W 1/4 finału na drodze Katalończyków stanęła Sevilla, która również przegrała (4-2).

 

W półfinale oczekiwano szlagieru z Realem Madryt, ale Katalończycy nie pozostawili złudzeń, kto jest lepszy i wygrali aż 4-1. W finale ponownie spotkały się zespoły FC Barcelony i Villareallu i ponownie, to podopieczni Marca Serry byli górą – tym razem 3-0. 

 

Alevín A reprezentowali: Eric, Ramon, Antoni, Marc, Biel, Ricart, José, Haitam, Ilaix, Kays, Robert, Fode i Pablo. Ostatni z nich był gwiazdą turnieju (wybrany do najlepszej drużyny turnieju) i najlepszym strzelcem (7 bramek).

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/12/barca-gromi-real-oraz-villarreal/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.