Barça zainteresowana dwoma młodymi piłkarzami Benfiki

Barça zainteresowana dwoma młodymi piłkarzami Benfiki

Gonçalo Guedes i Joao Nuno to dwaj zawodnicy Benfiki Lizbona, którymi zainteresowana jest FC Barcelona. Obaj piłkarze ogłoszeni zostali wielkimi nadziejami piłkarskimi i ich występy w Lidze mistrzów przyciągnęły wzrok wielu europejskich klubów.

 

FC Barcelona jest wśród zainteresowanych. Sekretariat techniczny potrzebuje czasu, aby znaleźć obiecującego i młodego środkowego obrońcę, który będzie mobliny, szybki i grał dobrze z piłką przy nodze. Piłkarza, który dobrze spisze się przy kontratakach i będzie potrafił strzelić bramkę. Takie cechy spełniają Guedes i Nuno.

 

W ostatnich dniach pojawiło się także zainteresowanie ze strony Manchesteru City oraz Realu Madryt. Warto zaznaczyć, że na meczu Benfica – Olympiacos obecny był skaut FC Barcelony, Lluís González. Barça posunęła się już nawet o krok dalej i doprowadziła do kontaktu między klubami w celu zbadania sytuacji obu zawodników.

 

Guedes i Nuno podobają się trenerom FC Barcelony, ale kataloński klub nie chce płacić ogromnych sum, jakie są w stanie zaoferować Manchester City i Real Madryt. Barça ma jednak plan awaryjny – w transakcje włączeni zostaliby Edgar Ié i Agostinho Cá, czyli piłkarze rezerw, którzy nie przystosowali się do gry drużyny, a wcześniej byli w orbicie zainteresowań Benfiki. Wymiana i mała rekompensata finansowa mogłaby ułatwić transfer Gudesa i Nuno do stolicy Katalonii.

 

Źródło: Sport.es

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB