28.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Szkocja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
2dn.21godz.45min.
15.25 X3.60 21.67 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bartomeu: Guardiola wykonał kawał dobrej roboty

Bartomeu: Guardiola wykonał kawał dobrej roboty

Wiceprezes sportowy FC Barcelony odpowiedział na pytania prasy międzynarodowej, dotyczące dzisiejszej Barçy i cantery.

 

Josep María Bartomeu, wiceprezes sportowy FC Barcelony, był jednym z prelegentów na trzeciej edycji Foot Expo Forum, który zbiegł się z meczami Klubowych Mistrzostw Świata, które odbywają się w Marrakeszu. Wygłosił on, w auli, w której było ponad 100 osób, ‘referat’ o FC Barcelonie, „to, co doprowadziło nasz zespół na szczyt”.

„Guardiola wykonał w Barcelonie kawał dobrej roboty. Doprowadził ją do doskonałości. Później przyszedł Tito, który jednak nie był w stanie podołać zadaniu. Teraz jest Tata Martino, a drużyna znalazła alternatywny sposób na grę w ofensywie. Jesteśmy zadowoleni z trenera i, że zespół znalazł nowe sposoby na grę”, mówił Bartomeu.

Zebrani byli ciekawi, jak długo może trwać projekt ‘wzmocnienie Barçy’, a Bartomeu wytłumaczył, przy pomocy filmików wideo i używając perfekcyjnego francuskiego, że „to nie jest kwestia kilku dni, trzeba wykonać niesamowicie dużo pracy, żeby coś takiego osiągnąć”.

Innym poruszonym tematem, była sprawa referendum dotyczącego odnowy Camp Nou: „Jest to aktualnie jedna z najważniejszych kwestii. To socios, którzy są prawdziwym głosem klubu, zdecydują, co ma stać się z Camp Nou”.

Bartomeu powiedział też kilka słów o wygranej Raja Casablanca w półfinale Klubowych Mistrzostw Świata: „Bardzo się z tego powodu cieszymy. Jest to pierwszy afrykański klub, który zaszedł tak daleko. Zasłużyli na to. Znamy Raja, ponieważ zdarzyło nam się grać z nimi dwa lata temu. Finał z Bayernem na pewno będzie ciekawy”.

 

Źródło: As.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/12/bartomeu-guardiola-wykonal-kawal-dobrej-roboty/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.