Hunter: Scolari zastąpi Martino po Mundialu

Hunter: Scolari zastąpi Martino po Mundialu

Luis Felipe Scolari, obecny selekcjoner reprezentacji Brazylii, może w przyszłym sezonie zasiąść na ławce FC Barcelony, gdzie gra trzech jego podopiecznych: Neymar, Dani Alves oraz Adriano.

 

Luis Felipe Scolari miałby zastąpić Gerardo Martino po zakończeniu Mistrzostw Świata w Brazylii – taka informacja pojawiła się na łamach programu „Revista de la Liga””, w którym udział wziął angielski dziennikarz sportowy, Graham Hunter.

 

Hunter podczas programu odpowiedział na pytanie, czy obecny trener FC Barcelony pozostanie na swoim stanowisku w przyszłym sezonie: „Podejrzewam, że nie” i dodał: „Myślę, że intencją prezydenta Rosella jest sprowadzenie Scolari”ego po Mistrzostwach Świata”.

 

Pogłoski o rzekomym odejściu Argentyńczyka pojawiły się już kilka dni temu, kiedy to inny dziennikarz (rodak trenera Juan Godoy) powiedział, że Tata Martino nie czuje się dobrze na Camp Nou i myśli o tym, aby zmienić otoczenie. „Martino przyznał ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, że nie jest szczęśliwy. Nie czuje się komfortowo. Chce odejść po zakończeniu tego sezonu”, mówił w Direct TV.

 

Źródło: AS.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB