Iniesta: Musimy poprawić swoją grę

Iniesta: Musimy poprawić swoją grę

Andrés Iniesta odpowiedział na słowa krytyki, które dotknęły piłkarzy FC Barcelony po ostatniej porażce z Athletikiem na San Mamés. Hiszpan stwierdził, iż zespół zdecydowanie musi poprawić swój styl, który w ostatnim czasie nie powala na kolana.

 

„To wyścig, któremu musimy stawić czoło”, powiedział Iniesta w poniedziałek na gali LFP. Pomocnik Blaugrany, który odebrał nagrodę dla Najlepszego Pomocnika za ostatni sezon ligowy, powiedział, że ma nadzieję na powrót do najlepszej formy i osiągnąć dobre wyniki w nadchodzących spotkaniach. „Nie ucierpiała nasza pewność siebie w ostatnich tygodniach. Jako osoba, nie lubię skrajności. Kiedy przychodzi do pozytywnych i negatywnych rzeczy, to staram się patrzeć na to wszystko z innej perspektywy, chłodnym okiem. Czasem nie wszystko idzie zgodnie z planem nie dlatego, że nie wykazano maksimum poświęcenia, ale dlatego, że inne czynniki na to nie pozwalają”, dodał.

 

Iniesta prosi jednak o zachowanie spokoju, wierząc, że porażka na San Mamés będzie tylko jednorazowym przypadkiem. „Alarm włącza się, gdy zaczynasz ponosić porażki, ale zawsze trzeba się starać poprawić swoją grę. Nikt nie lubi przegrywać, ale wciąż musimy być pewni siebie i wyeliminować błędy”.

 

Pomocnik Dumy Katalonii przekazał swoją pewność siebie swoim kolegom z drużyny. „Najbardziej charakterystyczną cechą tego zespołu jest solidarność, charakter i fakt, że każdy chce robić wszystko jak najlepiej”, zakończył.

 

Źródło: Marca.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB