Iniesta: Nie sądzę, że jest kampania przeciwko Leo

Iniesta: Nie sądzę, że jest kampania przeciwko Leo

Pomocnik FC Barcelony, Andrés Iniesta, wypowiedział się na temat ostatnich kwestii dotyczących Leo Messiego i Javiera Fausa. Zawodnik stwierdził, że „czasami mówimy rzeczy, którymi nie chcemy nikomu zaszkodzić”.

 

„Czasami mówimy wiele rzeczy bez zastanowienia i tak naprawdę nie chcemy nikomu zaszkodzić”, powiedział Iniesta w wywiadzie dla programu „Jugones” w „laSexta”. Podkreślił także, że „Leo Messi jest piłkarzem fundamentalnym”. „Dla mnie tak. Dla klubu również, jeżeli uznają to za konieczne”, dodał na temat nowej umowy dla Argentyńczyka.

 

Przyznał także, że „chciałbym, aby Złotą Piłkę otrzymał Leo”, ponieważ „wszyscy członkowie drużyny czyliby, że w tym uczestniczyli”. Iniesta nie wierzy jednak, że „przeciwko Messiemu prowadzona jest jakaś kampania”. Na końcu piłkarz z Fuentealbilli wypowiedział się na temat jego nowego kontraktu: „Przyszedłem podpisać umowę z rodzicami i córką. Myślałem o wielu rzeczach i jestem najdumniejszą osobą na świecie. Moim marzeniem jest, aby zakończyć moją karierę w Barçy„.

 

Źródło: AS.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB