14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.21min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Martino zaprosił piłkarzy na grilla

Martino zaprosił piłkarzy na grilla

‘Tata’ Martino zaprosił dzisiaj wszystkich zawodników oraz pracowników pierwszej drużyny na typowego argentyńskiego grilla, który będzie miał miejsce po południu w Ciutat Esportiva. Będzie to forma poprawienia nastrojów po dwóch porażkach z Ajaxem i Athletic.

 

Zwycięstwo przeciwko Cartagenie miało dobry wpływ na środowisko, ale oczywiste jest, że nie był to mecz wielkiej rangi i na pewno nie spowodowałby on poprawy atmosfery wśród drużyny.

 

FC Barcelona wygrała, ale jej głównym celem jest zwyciężenie wszystkich meczów do końca tego roku. Najpierw przyjdzie zmierzyć się z Celtikiem w Lidze Mistrzów, a później w lidze Katalończyków czekają już trudne starcia z Villarreal i Getafe.

 

Aby poprawić atmosferę, Martino postanowił zorganizować grill zamiast wieczornego treningu. Oznacza to, że pojawią się tam wszyscy zawodnicy, wraz ze sztabem szkoleniowym, lekarzami, masażystami, fizjoterapeutami, delegatami i rzecznikami prasowymi. Do spotkania doprowadziły nie tylko ostatnie wyniki, ale też publiczne wypowiedzi Montoyi i Tello.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/12/martino-zaprosil-pilkarzy-na-grilla/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.