Martino zaprosił piłkarzy na grilla

Martino zaprosił piłkarzy na grilla

‘Tata’ Martino zaprosił dzisiaj wszystkich zawodników oraz pracowników pierwszej drużyny na typowego argentyńskiego grilla, który będzie miał miejsce po południu w Ciutat Esportiva. Będzie to forma poprawienia nastrojów po dwóch porażkach z Ajaxem i Athletic.

 

Zwycięstwo przeciwko Cartagenie miało dobry wpływ na środowisko, ale oczywiste jest, że nie był to mecz wielkiej rangi i na pewno nie spowodowałby on poprawy atmosfery wśród drużyny.

 

FC Barcelona wygrała, ale jej głównym celem jest zwyciężenie wszystkich meczów do końca tego roku. Najpierw przyjdzie zmierzyć się z Celtikiem w Lidze Mistrzów, a później w lidze Katalończyków czekają już trudne starcia z Villarreal i Getafe.

 

Aby poprawić atmosferę, Martino postanowił zorganizować grill zamiast wieczornego treningu. Oznacza to, że pojawią się tam wszyscy zawodnicy, wraz ze sztabem szkoleniowym, lekarzami, masażystami, fizjoterapeutami, delegatami i rzecznikami prasowymi. Do spotkania doprowadziły nie tylko ostatnie wyniki, ale też publiczne wypowiedzi Montoyi i Tello.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB