3dn.20godz.21min.

Pedro pokonał Getafe

FC Barcelona musiała sobie dziś radzić bez kontuzjowanego Leo Messiego i zawieszonego Neymara, ale nie był to żaden problem, bo prawdziwe show zaprezentował Pedro.

Kanaryjczyk zdobył hat-tricka, asystował przy jednym golu i wywalczył rzut karny, więc miał udział przy wszystkich trafieniach Blaugrany. Warto też dodać, że Getafe po 15 minutach gry prowadziło 2:0.

Trzy gole na Coliseum Alfonso Pérez oznaczają, że Pedro ma ich na koncie już 14 w tym sezonie (10 w lidze, 3 w Pucharze Króla i 1 w Lidze Mistrzów). Napastnik Dumy Katalonii potrzebował na skompletowanie hat-tricka zaledwie ośmiu minut, co jest najlepszym wynikiem w historii Barcelony, jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe.

Trafienie kontaktowe zostało zdobyte w 35. minucie po podaniu Cesca, następnie asystował Iniesta, a dwie minuty później Pedro po raz trzeci pokonał Moyę, oddając trzy strzały. W 68. minucie Kanaryjczyk asystował przy golu Cesca, a trzy minuty później został sfaulowany przez Borję w polu karnym i piątą bramkę dla Katalończyków zdobył po chwili Fàbregas.

Źródło: MundoDeportivo.com

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2013/12/pedro-pokonal-getafe/