Powrót Rafinhii i Deulofeu

Powrót Rafinhii i Deulofeu

Na dzień dzisiejszy Tata Martino nadal nie wspomniał o wzmocnieniach w okienku zimowym, czy decyzjach, jakie mają być podjęte w następnym sezonie. A jest to sprawa, nad którą należałoby się poważnie zastanowić.

 

Trener, na przykład, nie wyraził swojego jasnego stanowiska wobec nowego bramkarza – czy ma on być młodym, czy też doświadczonym zawodnikiem? Weźmy chociażby pod uwagę dwa nazwiska, o których w ostatnim czasie było głośno: Ter Stegen (21) i Reina (31) – różnica wieku jest znacząca.

 

Ponadto w linii defensywy Bartra ewoluował bardziej niż oczekiwano. Do tego stopnia, że planowane jest przedłużenie umowy o kolejne 4-5 sezonów. Czy to oznacza, że do klubu nie przyjdzie nowy obrońca?

 

W odniesieniu do Sergi Roberto (21), zaufanie wewnątrz klubu jest absolutne. W rzeczywistości spodziewano się, że w tym sezonie jego rola w zespole wzrośnie, ale jak się okazało na ten moment Martino nie ma takich planów.

 

Kolejna sprawą jest powrót z wypożyczeń Rafinhii (20) i Deulofeu (19). Chociaż Celta i Everton byłyby zachwycone możliwością wykupu zawodników, to Barcelona zdecydowanie obstaje przy opcji włączenia ich do pierwszej drużyny.

 

W przypadku konkretnej ewolucji poglądów Taty Martino trzeba będzie podjąć decyzje. Niektóre szczególnie bolesne. Nie wszystkim bowiem dane jest zapisanie się na kartach historii Barcelony.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB