31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.9godz.55min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

PSG zaprzecza transferowi Messiego

PSG zaprzecza transferowi Messiego

W ostatnim czasie wiele mówiło się na temat tego, że prezydent París Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, chętnie widziałby w swojej drużynie Lionela Messiego. Jednak francuski klub zaprzeczył tym informacjom.

 

Według informacji, jakie pojawiły się w „Le Parisien”, PSG chciało dokonać transferu Leo Messiego. Po tym, jak nie udało im się sprowadzić do Paryża Cristiano Ronaldo, byli gotowi zapłacić 250 milionów euro zawartych w klauzuli. Mieli jednak nadzieję, że FC Barcelona obniży tę kwotę do 150-180 milionów euro.

 

Dziwi takie zainteresowanie francuskiego klubu, ponieważ wiadomo było, jak źle funkcjonował Zlatan Ibrahimović w towarzystwie Leo Messiego. Ponadto, Argentyńczyk wiele razy powtarzał, że czuje się dobrze w FC Barcelonie i nie ma zamiaru odchodzić.

 

Jednak, jak donosi Sport, PSG zdementowało tę informację i stwierdziło, że nie było zainteresowania Leo Messim. Argentyńczyk miałby trafić do Paryża z kilku powodów: problemów podatkowych, niezrozumienia z zarządem czy pojawieniem się Neymara.

 

Źródło: Sport.es / AS.com

mainXX:/2013/12/psg-zaprzecza-transferowi-messiego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.