31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.23min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ronaldo: Wolę Messiego od Cristiano

Ronaldo: Wolę Messiego od Cristiano

Ronaldo uznał Leo Messiego za najlepszego piłkarza na świecie, który jest przed Cristiano Ronaldo. Brazylijczyk zapewnił również, że Neymarowi brakuje jeszcze trochę do największych gwiazd piłki nożnej, ale jest przekonany, że w najbliższej przyszłości będzie również walczył o Złotą Piłkę.

 

W wywiadzie dla „Missao 2014” w SportTV, Ronaldo wyjaśnił, kto dla niego jest najlepszym piłkarzem na świecie i ujawnił swoje kryteria myślenia: „Messi jest bardzo technicznym zawodnikiem, jest przed resztą piłkarzy”.

 

„Kryteria podczas głosowania na Złotą Piłkę są szerokie. Myślę jednak, że Messi i Cristiano Ronaldo, to najlepsi piłkarze na świecie. Pomiędzy nimi jest trochę szczegółów technicznych. Jedna rzecz, która ujmuje mnie w Messim, to prędkość z jaką porusza się z piłką przy nodze. To jest bardzo trudne dla defensywy przeciwnika”, dodał.

 

Na temat Neymara, Brazylijczyk podkreślił: „Jest jeszcze krok za nimi, ale są wobec niego ogromne oczekiwania i ma predyspozycje, aby w najbliższych latach walczyć z nimi o miano najlepszego. On będzie wielki, przejdzie do historii, jako najlepszy brazylijski piłkarz, jako najlepszy na świecie. Jest charyzmatyczny, skoncentrowany i profesjonalny”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/12/ronaldo-wole-messiego-od-cristiano/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.