Sanabria zadecydował o swojej przyszłości

Sanabria zadecydował o swojej przyszłości

Tonny Sanabria zadecydował o swojej przyszłości. Młody paragwajski napastnik nie chce kontynuować dłużej gry w FC Barcelonie i pragnie odejść do innego europejskiego klubu. Informację o tym przekazał już zarządowi.

 

Andoni Zubizarreta próbował przekonać młodego zawodnika, aby ten pozostał na Camp Nou. Paragwajczyk chce jednak odejść do innej wielkiej europejskiej drużyny. Rozwiązanie całej sytuacji może przyjść już w tym tygodniu. Dyrektor sportowy chce zaoferować piłkarzowi kolejną propozycję, ale wydaje się, że i to nic nie da. Jego środowisko oczekuje jedynie rozmów na temat zmiany barw.

 

Roma i Arsenal to dwie drużyny, które wykazują największe zainteresowanie piłkarzem. Na liście są również inni, którzy chcą zapłacić za Sanabrię 3 miliony euro. Ostateczna kwota transferu może wzrosnąć do 4 lub 5. Wenger zlecił nawet swoim pracownikom obserwację Paragwajczyka.

 

Barça jednak nie rezygnuje. W ostatnim czasie zarówno Eusebio, jak i Tata Martino, prowadzili rozmowy z Sanabrią oraz jego rodziną, próbując go przekonać do zmiany decyzji. Stanowisko napastnika jednak nadal się nie zmienia.

 

Fakty są takie, że jego umowa kończy się w 2015 roku, a oferta FC Barcelony nie jest bliska tym, które oferują inne zagraniczne drużyny. Kataloński klub także nie jest w stanie mu zagwarantować gry w pierwszym zespole, gdzie konkurencja w ataku jest duża.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB