24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.16min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Serginho: Neymar chce zatriumfować i przejść do historii Barçy

Serginho: Neymar chce zatriumfować i przejść do historii Barçy

Brazylijski napastnik i dobry przyjaciel Neymara – Serginho w ostatnim czasie spędził kilka dni w Barcelonie, podczas których wyjaśnił, że jego rodak jest bardzo szczęśliwy w Barçy, a jego marzeniem jest przejście do historii klubu.

 

W wywiadzie dla „Esports en Xarxa” w La Xarxa Serginho przyznał, że Neymar „czuje się bardzo dobrze i jest szczęśliwy w Barcelonie. Gdy rozmawiałem z nim stwierdził, że chce przejść do historii jak Messi, jak Neymar. Jest bardzo zmotywowany, aby zdobyć tytuł z Barceloną.”

 

Cele Brazylijczyka, według Serginho, są jasne. Neymar chce zdobyć mistrzostwo z Barçą, chce wygrać Ligę Mistrzów i ligę. Zawsze o tym marzył i jest bardzo zmotywowany, by wraz z kolegami zdobyć wiele tytułów. Chce dać z siebie wszystko, aby wygrać te tytuły dla Barcelony.”

 

Serginho ufa w jakość i zwycięski charakter swojego przyjaciela. „Neymar zatriumfuje z Barceloną jak Ronaldinho, Romario, Rivaldo. On będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. To jest jedna z tych rzeczy, która motywuje go do tego by stać się najlepszym na świecie i wygrać Złotą Piłkę.”

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/12/serginho-neymar-chce-zatriumfowac-i-przejsc-do-historii-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.