Styczeń decydujący dla Barçy B

Styczeń decydujący dla Barçy B

Pomimo znaczącej poprawy, jakiej zespół doznał w ostatnich dniach, FC Barcelona B znajduje się blisko strefy spadkowej i styczeń będzie tym decydującym miesiącem dla piłkarzy, jeżeli nie chcą oni być w skomplikowanej sytuacji na resztę sezonu.

 

Po 19. kolejkach FC Barcelona B ma na swoim koncie zaledwie 23 punkty i zajmuje 19 miejsce. Za katalońską drużyną są jedynie Alavés, Real Madryt Castilla oraz Girona. Barça B ma tyle samo punktów co Mirandés oraz Tenerife i traci zaledwie sześć oczek do UD Las Palmas, które jest na… piątym miejscu.

 

Kluczem na dalszą część sezonu będą cztery spotkania rozegrane w styczniu: 5 stycznia o 18:00 z Alcorcón (13 miejsce), 12 stycznia o 17:00 z Hérculesem (16), 19 stycznia o 17:00 z Mirandés (18) oraz 26 stycznia z Lugo (10). Najlepszym dowodem na odrodzenie FC Barcelony B będzie miejsce w strefie play-off (pierwsza szóstka).

 

Warto dodać, że w ostatnich sześciu spotkaniach FC Barcelona B zdobyła 10 punktów. Piłkarze Eusebio wrócą do treningów 30 grudnia na wieczorną sesją w Ciutat Esportiva de Sant Joan Despí.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB