18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.36min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Szesnastu zawodników na ostatnim treningu w roku

Szesnastu zawodników na ostatnim treningu w roku

W dzisiejszej sesji treningowej wzięło udział ośmiu Katalończyków, którzy byli wczoraj powołani na spotkanie towarzyskie przeciwko Republice Zielonego Przylądka. Andrés Iniesta rozpoczął dziś trening z grupą.

 

Pierwsza drużyna FC Barcelony odbyła dziś ostatni trening w 2013 roku, a drugi w tym tygodniu. Obecni byli piłkarze z wczoraj (Valdés, Pinto, Puyol, Xavi, Pedro i Afellay), a także ci, którzy wczoraj wystąpili w barwach Katalonii przeciwko Republice Zielonego Przylądka (Montoya, Bartra, Piqué, Alba, Busquets, Cesc, Sergi Roberto i Tello).

 

Oprócz wyżej wymienionych piłkarzy, na sesji treningowej obecny był również Andrés Iniesta, który wczoraj wykonywał ćwiczenia indywidualne, oraz Adriano, który dołączył do zespołu z małym opóźnieniem za zgodą klubu, gdyż brał udział w meczu charytatywnym pod hasłem „Mistrzowie dla życia”, które było rozgrywane w Madrycie. Zatem Gerardo Martino miał do dyspozycji 16 zawodników ze swojego składu.

 

Piłkarz, którzy mieszkają poza Hiszpanią, dołączą do treningów 2 stycznia, a pierwsze spotkanie w 2014 roku odbędzie się 5 stycznia na Camp Nou, a rywalem będzie Elche (16:00).

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/12/szesnastu-zawodnikow-na-ostatnim-treningu-w-roku/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.