04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.59min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tata Martino ceni grę Mateo Musacchio

Tata Martino ceni grę Mateo Musacchio

Trener Barçy był mile zaskoczony grą zawodnika Villarreal i rozmawiał z nim po meczu na Camp Nou. Obrońca z Rosario kończy swój kontrakt w 2014 roku i będzie mógł odejść za darmo.

 

Tata Martino obserwował Mateo Musacchio podczas sobotniego meczu na Camp Nou. Argentyńczyk zdobył bramkę wyrównującą i zagrał bardzo dobre spotkanie, które podobało się trenerowi FC Barcelony.

 

Po meczu argentyński trener rozmawiał z kapitanem Villarreal, co nie pozostało niezauważone w tunelu.

 

Wiedząc, że Puyol może zakończyć karierę na koniec sezonu, środkowy obrońca z Rosario jest brany pod uwagę jako przyszły transfer. Jest młody, ma 23 lata, a już udowodnił swój talent w zespole jak Villarreal, które mogło być jego dobrym pierwszym krokiem w Hiszpanii. Musacchio lubi styl Barçy, ma dobre podania i ciekawą osobowość oraz charakter. Świadczy o tym fakt, że w tak młodym wieku jest już kapitanem.

 

Musacchio przybył do Villarreal w 2009 roku, w wieku 19 lat, z River Plate. Rozpoczął najpierw w drużynie rezerw, ale szybko przeniósł się do pierwszej drużyny. Posiada paszport UE, a jego kontrakt kończy się 30 czerwca, więc będzie mógł odejść na zasadzie wolnego transferu.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/12/tata-martino-ceni-gre-mateo-musacchio/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.