18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.10min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tata Martino: To był najbardziej kompletny mecz

Tata Martino: To był najbardziej kompletny mecz

Trener FC Barcelony, Tata Martino, był bardzo zadowlony ze swoich piłkarzy, którzy pewnie, bo aż 6-1 pokonali Celtic Glasgow i awansowali do 1/8 finału Ligi Mistrzów z pierwszego miejsca w grupie.

 

„To było jedno z najbardziej kompletnych spotkań, jakie zagraliśmy. Był dobry pressing, intensywność i ogólnie graliśmy dobrze”, powiedział Tata Martino na konferencji prasowej po spotkaniu z Celtikiem. Ponadto trener stwierdził, że jest zadowolony, bo zespół grał dobrze „przez pełne 90 minut gry”.

 

Martino następnie pochwalił Neymara: „Potrzebował kilku minut na dostosowanie się do pozycji, bo zmienił skrzydło na środek. Gol dał mu pewności siebie i dzięki temu pokazał swój repertuar„. Trener dodał, że „Jestem zdumiony jego poziomem zaangażowania w drużynie, co jest czymś dziwnym u zawodników takich, jak on”.

 

Trener zwrócił również uwagę na wydajność Alexisa: „Był jednym z najlepszych tego wieczoru. On pokazuje, że nie trzeba zdobyć bramki, aby dobrze grać„. Poświęcił również kilka słów Sergi Roberto: „Grał bardzo dobrze w dwóch meczach i myślę, że może stać się jeszcze bardziej decydującą postacią. Mój pogląd na niego nie ma nic wspólnego z tym, jak wiele minut dostaje na boisku„.

 

Nie zabrakło również pytania o możliwych rywali FC Barcelony w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Martino stwierdził, że nie ma żadnych preferencji: „Będzie jeszcze czas na poznanie bliżej naszego rywala”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/12/tata-martino-to-byl-najbardziej-kompletny-mecz/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.