Tello: Chcę zostać w Barçy

Tello: Chcę zostać w Barçy

Młody skrzydłowy FC Barcelony, Cristian Tello, przyznał, że chce nadal kontynuować swoją piłkarską przygodę w katalońskim klubie – mimo tego, co mówi się w mediach.

 

„Jestem młody. Chcę grać i cieszyć się. Jeżeli nie będzie, to możliwe tutaj, to możemy porozmawiać o odejściu po końcu sezonu”, te kilka szczerych słów padło z ust Cristiana Tello w ostatnim czasie i wywołało niemałą polemikę.

 

Po meczu z Celtikiem Glasgow, skrzydłowy pojawił się w strefie mieszanej i nie ukrywał, że jest zaskoczony interpretacją tych słów: „Tak, byłem bardzo zaskoczony, ponieważ wyciągnęli moje słowa z kontekstu. Powiedziałem tylko, że każdy chce dostać chociaż kilka minut gry, ale w żadnym wypadku nie groziłem odejściem”.

 

Również dodał w tym zakresie: „Jestem bardzo szczęśliwy, gdzie jestem. Jestem wdzięczny klubowi i wszystkim na świecie. Teraz mogę tylko korzystać z dawanych mi możliwości”. Napastnik strzelił bramkę w meczu ze szkocą drużyną i na ten temat powiedział: „Nie sądzę, że trzeba cokolwiek udowadniać. Trener już wie, co mogę dać drużynie i wie też, że może na mnie liczyć”.

 

Cristian Tello jest również szczęśliwy z pokonania Celticu: „Jestem bardzo zadowolony z wyniku mojej drużyny drużyny, ze zwycięstwa i z awansu z pierwszego miejsca. Cieszę się również z bramki i minut gry”.

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB