„Transfery” Taty na 2014 rok

„Transfery” Taty na 2014 rok

Pod koniec 2013 roku w FC Barcelonie było sporo kontuzji, ale już teraz wiadomo, że w nowy 2014 rok katalońska drużyna wejdzie jedynie z dwoma zawodnikami niezdolnymi do gry: Jonathanem dos Santosem oraz Ibrahimem Afellayem.

 

Valdés, Xavi i Messi wrócą do gry początkiem stycznia, więc na liście kontuzjowanych pozostaną jedynie Jonathan dos Santos i Ibarhim Afellay. Ta dwójka jednak od początku nie była w planach drużyny Taty Martino, podobnie jak Isaac Cuenca, który zielone światło medyczne otrzymał w październiku. Oni dobrze wiedzą, że nie mają możliwości na grę.

 

Na początku 2014 roku Tata Martino będzie miał do dyspozycji aż 22 zdrowych piłkarzy pierwszego zespołu. Chociaż wiadomym jest, że z Elche nie zagra jeszcze Leo Messi. W każdym razie, jest to bardzo dobra wiadomość, kiedy rozgrywki La Liga, Ligi Mistrzów oraz Copa del Rey wchodzą w decydującą fazę. W lutym przecież drużynę czeka najważniejsze starcie sezonu z Manchesterem City.

 

Mamy oczywiście nadzieję, że wraz z nowym rokiem drużyna otrzymała też szczęście w zapasie i obędzie się bez kolejnych poważnych kontuzji, które będą osłabiały zespół na długie tygodnie.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB