Valdés trenuje na pełnych obrotach

Valdés trenuje na pełnych obrotach

Pierwsza grupa piłkarzy FC Barcelony wróciła do treningów po świątecznej przerwie. Na dzisiejszej wieczornej sesji treningowej w Ciudad Deportiva Joan Gamper, Tata Martino miał do dyspozycij siedmiu piłkarzy.

 

Na poniedziałkowym treningu zameldowali się: Valdés, Pinto, Oier, Puyol, Xavi, Afellay oraz Pedro. Mimo tak małej grupy piłkarzy, nie obyło się bez bardzo dobrych wiadomości dla FC Barcelony! Kolejna sesja treningowa przed spotkaniem z Elche odbędzie się we wtorek rano.

 

Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że do normalnych treningów wrócili Valdés oraz Xavi. Ponadto, Ibrahim Afellay wykonał część ćwiczeń razem z kolegami, a potem trenował indywidualnie. Pedro, który mógł wrócić do pracy 2 stycznia, również pojawił się w Ciudad Deportiva Joan Gamper.

 

Ponadto, na boisku nie zameldowali się dziś Andrés Iniesta oraz Isaac Cuenca, którzy wykonywali inne określone ćwiczenia. Warto przypomnieć, że piłkarze, którzy wyjechali na święta zagranicę wrócą do treningów dopiero 2 stycznia. Spodziewa się, że jutro do pracy wrócą zawodnicy, którzy dziś grali dla reprezentacji Katalonii oraz Adriano, który rozegrał towarzyskie spotkanie w Madrycie.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB