16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.9min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

W Argentynie mówi się o odejściu Martino latem

W Argentynie mówi się o odejściu Martino latem

Przygoda Taty Martino, jako trenera Barçy może być bliska końca – takie dochodzą głosy z Argentyny. Według argentyńskiego dziennikarza, Fabiána Godoya, jednego z najbardziej uznanych na świecie: „ludzie z bliskiego otoczenia Taty Martino, twierdzą, że nie jest on szczęśliwy w Barcelonie i chce odejść latem”, powiedział w Directo TV.

 

Informacja, która wywołała dyskusje w całej Argentynie, potwierdziłaby plotki, które mówią, że trener nie umie znaleźć swojego miejsca w Barçy. Stała krytyka gry zespołu i porównywania z drużyną Guardioli wydają się mieć katastrofalny wpływ na niego i zmusza go do podjęcia takiej decyzji.

 

Nawiązując do słów osób z jego bliskiego otoczenia, fala krytyki, która spada na zespół, mimo dobrych wyników, źle wpływa na nastrój i samopoczucie trenera, co może się odbić także na drużynie z Camp Nou.

 

Przypomnijmy, że kilka dni temu, Martino powiedział na konferencji prasowej, że „nikt nie jest tu niezbędny, nawet trener”, słowa te wiele osób interpretowało jako jego plany na przyszłość.

 

Tata Martino pojawił się w klubie latem bieżącego roku w związku z rezygnacją Tito Vilanovy z powodów zdrowotnych.

 

Następca Taty Martino

 

Według agencji News Agency, Guus Hiddink może być następcą Taty Martino w przypadku jego rezygnacji ze stanowiska latem. Ta sama agencja wywołała w tym roku zamieszanie, mówiąc, że Messi wygra Złotą Piłkę za 2013 rok.

 

Hiddink, obecnie trener rosyjskiej Anży, był brany pod uwagę jako trener Barçy tego lata, kiedy Tito Vilanova zrezygnował z powodu nawrotu choroby. Jego styl gry (szkoła holenderska) i jego doświadczenie, mogą być decydującymi czynnikami przy wyborze następcy na ławkę trenerską Barçy.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/12/w-argentynie-mowi-sie-o-odejsciu-martino-latem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.