18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.47min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

50 milionów fanów na Facebooku

50 milionów fanów na Facebooku

FC Barcelona ma w tym momencie ponad 50 milionów fanów na Facebooku i tym samym umacnia swoją pozycję lidera w tej kategorii. W 2013 roku klub zyskał kolejne 11 milionów fanów.


Didac Lee, dyrektor odpowiedzialny za nowe technologie, powiedział: „To honor i odpowiedzialność osiągnąć ten poziom, co jest kolejnym dowodem na to, że jesteśmy najbardziej lubianym klubem sportowym na świecie”.

 

Facebook jest największą platformą społecznościową na świecie oraz jedną z siedmiu różnych, w których klub jest zarejestrowany. Barça jest światowym liderem, jeśli chodzi o kluby sportowe z największą ilością śledzących niż jakikolwiek inny klub na tej planecie. Przez ostatnie dwa lata praca FC Barcelony jest rozpoznawana międzynarodowo w postaci takich wyróżnień jak Star Awards przyznawane dla najbardziej wpływowych organizacji w każdym sektorze.

 

Od momentu, kiedy to się zaczęło w październiku 2009 roku, strona Facebooka stała się jedną z najważniejszych sposobów informowania fanów z całego świata. Obce kraje z największą ilością fanów Barçy to Indonezja z 4,7 milionami, Meksyk (3,4), Brazylia (2,5), Stany Zjednoczone (2,1) i Turcja (1,7) i aktualnie Barça jest jedną z trzydziestu najbardziej popularnych stron na tym portalu na całym świecie.

 

W 2013 roku, FC Barcelona wzmocniła swoją pozycję poprzez zdobycie 11 milionów śledzących i post pod koniec niesamowitego powrotu przeciwko AC Milanowi w Lidze Mistrzów jest najbardziej „zlajkowanym” postem w historii z pół milionem „lajków” oraz ponad trzema milionami komentarzy.

 

Źródło: FCBarcelona.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/01/50-milionow-fanow-na-facebooku/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.