04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.41min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cesc: Nie powinniśmy od razu zrzucać ciężaru gry na Leo

Cesc: Nie powinniśmy od razu zrzucać ciężaru gry na Leo

Zawodnik FC Barcelony, Cesc Fàbregas, wypowiedział się dla Barça TV, po otwartym treningu, na temat dobrego przygotowania fizycznego i stanu Leo Messiego.

 

Jest to naprawdę specjalny dzień dla wszystkich fanów Barcelony, czas aby się zjednoczyć i spędzić miło czas. Wróciliśmy do formy po tygodniu przerwy, dobrze nam się współpracuje i na dobre nam wyszło to naładowanie naszych baterii, teraz musimy skupić się na Elche”, mówił Cesc, po tym, jak zaprezentował się na Mini Estadi przed ponad 13000 osób.

„Leo ma się dobrze, oczywiście nie powinniśmy od razu zrzucać całej odpowiedzialności i ciężaru gry na niego, odbył dopiero dwa treningi i stopniowo, krok po kroku, powinien piąć się na wyżyny i na pewno zaprocentuje to w przyszłości. Jesteśmy szczęśliwi, że do nas wrócił, mówił Fàbregas, na temat powrotu Messiego.

Również Javier Mascherano dodał kilka słów od, na temat dzisiejszego otwartego treningu: „to jest specjalny dzień, w zasadzie okres, kiedy wchodzimy w nowy rok, jest bardzo ważny, w ciągu roku nie mamy szansy na taki trening, a on pokazuje, jak sobie radzimy i pokazuje, co jeszcze trzeba zrobić”. Dodał też: „Skończyliśmy rok bardzo dobrze i nowy też taki będzie, nie ma miejsca na błędy, musimy starać się wygrać wszystko, co możliwe, współzawodniczyć, najbliższe miesiące będą bardzo intensywne i decydujące”.

Na temat swojego rodaka, Messiego, powiedział: „Messi ma się bardzo dobrze. Wiedzieliśmy, że dużo ćwiczył w Argentynie i dobrze mu szło, jak mówili lekarze i specjaliści. Jest dobrze”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/01/cesc-nie-powinnismy-od-razu-zrzucac-ciezaru-gry-na-leo/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.