24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.31min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Intel wyposaża La Masíę najnowszą technologią

La Masia z wyposażeniem IntelNowy partner FC Barcelony odnowił komputerowe wyposażenie w La Masii, aby podnieść poziom edukacji młodych zawodników.

Nowy partner klubu, Intel, rozpoczął nowy okres współpracy z katalońskim gigantem poprzez wyposażenie szkółki FC Barcelony najnowszą technologią informacyjną, aby pomóc wschodzącym gwiazdom w ich pozaboiskowej nauce.

 

Sponsorska współpraca, która została podpisana 12 grudnia, pozwala nosić logo Intelu po wewnętrznej stronie koszulek graczy, oraz wyposażyła klub w najnowszy sprzęt, aby stworzyć z niego najbardziej zaawansowany technicznie zespół na świecie. Wymiana ta będzie odczuwalna w całym klubie, rozpoczynając na unowocześnieniu La Masii i kończąc na remoncie w pokoju do nauki, w którym znajdą się najnowsze Ultrabooki 2w1.

 

Klasa została zaprojektowana przez Ricardo Cavolo, fana Barçy z Salamanki. Wynalazek artysty jest po to, aby sprzyjać nauce i kreatywności poza boiskiem, w naukowym środowisku, które jest ciepłe, nowoczesne oraz wygodne.

 

Nowe wyposażenie będzie w części używane do nauki języków, czyli jednego z najważniejszych czynników, które pozwolą młodym gwiazdom zaadaptować się w szkółce. W odniesieniu się do La Masii, Carles Folguera powiedział: „Te nowe, technologiczne sprzęty podniosą poziom nauki różnych języków (kataloński, hiszpański i angielski) i to jest coś, co pomoże ludziom, którzy nie są stąd w szybszym i efektywniejszym zaadaptowaniu się”.

 

Intel współpracuje także z Fundacją FC Barcelona i przez kilka następnych miesięcy przekaże pięciu komputerów za każdy mecz zagrany przez pierwszą drużynę, plus jeszcze jeden komputer za każdego gola zdobytego poza tymi wymaganiami. Komputery te będą rozdzielane wśród różnych charytatywnych projektów wspomaganych przez fundację.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/01/intel-wyposaza-la-masie-najnowsza-technologia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.