Konferencja prasowa Gerardo Martino

Konferencja prasowa Gerardo Martino

Trener ujawnił, że naradzał się z zawodnikami w sprawie sposobu jak złamać defensywę Levante.

 

Gerardo Martino spodziewa się, że Levante podejdzie do jutrzejszego spotkania w pucharze w taki sam sposób jak zagrała w niedzielnym meczu ligowym „To prawda, że będą mieli inną drużynę od ostatniego meczu, pięciu piłkarzy nie wystąpi jutro, ale spodziewamy się takiego samego podejścia i zaangażowania ze strony Levante”, powiedział na przedmeczowej konferencji. Trener ujawnił, że naradzał się z zawodnikami w sprawie „znalezienia sposobu na złamanie defensywy Levante”.

 

Trener dodał, że jego zespół stworzył wystarczająco dużo okazji, aby wygrać mecz w niedzielę. „To był trudny mecz dla nas w pierwszej połowie, ale w drugiej byliśmy groźni. Normalnie wykorzystujemy nasze okazje”, powiedział.

 

Martino wypowiedział się także na temat zdrowia Andrésa Iniesty. „Wciąż trenuje indywidualnie. Myślę, że potrzebuje trochę więcej czasu, aby być powołanym do składu. Jesteśmy w decydującej części sezonu i nie chcę ryzykować poważniejszą kontuzją Iniesty”, wyjaśnił.

 

Trener mówił także o stałych fragmentach gry, które wydają się sprawiać problemy Barçy, która straciła już kilka bramek w ten sposób. „Wiąże się to z wzrostem, ponieważ jesteśmy niskim zespołem, ale nie zamierzamy zmienić sposobu krycia przy rzutach rożnych. Będziemy starać się być możliwie skuteczni”, powiedział.

 

Zapytany o stałe fragmenty gry po drugiej stronie boiska, Martino powiedział „powinniśmy skupić nasz wysiłek na tym jak wykonujemy stałe fragmenty gry. Myślę, że będziemy mieli więcej okazji jeśli uwierzymy, że mamy większe szanse na zdobywanie bramek ze stałych fragmentów gry, niż z gry”.

 

Źródło: FCBarcelona.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB