16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.31min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oficjalnie: Sandro Rosell nie jest już prezydentem FC Barcelony!

Oficjalnie: Sandro Rosell nie jest już prezydentem FC Barcelony!

Dziś zostało zwołane specjalne posiedzenie Zarządu, podczas którego Sandro Rosell miał ogłosić swoją rezygnację z funkcji prezydenta FC Barcelony i tak się też stało. Nowym prezydentem katalońskiego klubu został do 2016 roku dotychczasowy wiceprezydent – Josep Maria Bartomeu.

 

Sandro Rosell nie jest już prezydentem FC Barcelony. Dziś oficjalnie ogłosił swoją rezygnację. „Przez te cztery lata było pięknie, wygraliśmy Ligę Mistrzów, mistrzostwa i inne puchary, wygrywaliśmy też trofea w innych sekcjach, ale mój czas w klubie minął. To był dla mnie zaszczyt, że mogłem sprawować tak ważną funkcję w Klubie. Nowym prezydentem zostaje Josep Maria Bartomeu. Chciałbym też podziękować mojej rodzinie, która jest dla mnie najważniejsza. Dziękuję wam bardzo za te wszystkie lata, visca el Barça i visca el Catalunya”.

 

Josep Maria Bartomeu dotychczas sprawował funkcję wiceprezydenta katalońskiego klubu, ale teraz przejmie zadania Sandro Rosella i jednak nie będzie wyborów w czerwcu. „Mandat naszego zarządu zakończy się w 2016 roku. Będziemy kontynuować działania wykonywane przez ostatnie trzy i pół roku”.

 

Na tym zakończyło się dzisiejsze oświadczenie Klubu. Jutro odbędzie się konferencja prasowa, na której nowy prezydent FC Barcelony będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy.

 

Źródło: Własne

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/01/oficjalnie-sandro-rosell-nie-jest-juz-prezydentem-fc-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.