01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.51min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pinto i Barça porozmawiają o przyszłości w czerwcu

Pinto i Barça porozmawiają o przyszłości w czerwcu

Przyszłość José Manuela Pinto wciąż nie jest znana, mimo że w poprzednich latach kontrakt z Barceloną miał już podpisany w tym czasie. W zeszłym roku jego przedłużenie zostało ogłoszone 23 grudnia 2012 roku. Umowa drugiego bramkarza kończy się 30 czerwca tego roku, a sam Pinto chciałby pozostać w FC Barcelonie, ale jak na razie, klub nie podjął żadnych kroków w tej sprawie.

 

Jak udało się ustalić MundoDeportivo, agent bramkarza, Juan Maraver, oraz kataloński klub, podczas negocjowania poprzedniego kontraktu ustalili, że nie będą mówić o przyszłości Pinto, aż do końca obecnego sezonu. W każdym razie, klub jeszcze nic nie robi w tej sprawie, jak ustalono, ale również agent nie robi żadnych kroków. Tak więc, Pinto ma drzwi otwarte do wszelkich negocjacji, a do czerwca 2014 dowiemy się, jaka jest decyzja jego, oraz klubu.

Pinto ma zamiar odnowić kontrakt z Barçą, a jeśli nie będzie to możliwe, nadal pozostać aktywnym bramkarzem. Znaczy to, że jak na razie nie planuje on być, na przykład, trenerem bramkarzy, ani w Barcelonie, ani w żadnym innym klubie. Ponieważ jego kontrakt kończy się w czerwcu, to może on już teraz przeglądać oferty innych klubów (jest kilka, które chciałoby go pozyskać), oraz może negocjować z kim chce, jednak na dzień dzisiejszy, jest on skoncentrowany na graniu, zwłaszcza, że ostatnio miał szansę na grę, dzięki kontuzji Valdésa. Faktem jest, że Martino i Zubi muszą w końcu zdecydować, co stanie się z Pinto, o ile tego jeszcze nie zrobili, a jeśli tak, to muszą powiadomić brakarza o swojej decyzji.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/01/pinto-y-barca-porozmawiaja-o-przyszlosci-w-czerwcu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.