01.10.2022, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Mallorca vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.27min.
17.20 X4.90 21.39 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rosell chce składać zeznania przed sądem

Rosell chce składać zeznania przed sądem

Prezydent Barçy ponownie potwierdził, że koszt transferu Neymara wyniósł 57 milionów euro. Javier Faus z kolei uważa, że wymiana zdań z Messim „jest szczęśliwie zakończona”.

 

Poza ogłoszeniem projektu związanego z modernizacją stadionu, prezydent Sandro Rosell, został zapytany o raport przedstawiony przez „El Mundo”, który mówił o kosztach transferu Neymara w wysokości 95 milionów euro, a nie zadeklarowanych przez Klub 57. Rosell odpowiedział: „Chciałbym oświadczyć, że koszty związane z transferem wyniosły 57 milionów. Z całym szacunkiem dla sądu, proszę o wezwanie mnie do złożenia deklaracji natychmiast, żebym mógł powiedzieć wszystko co wiem. Nie ma nic do ukrycia, wszystko odbywało się pod okiem zarządu i było całkowicie legalne”.

 

Prezydent wyjaśnił, że Klub był objęty klauzulą poufności, co oznaczało, że nie mógł ujawnić wszystkich szczegółów finansowy operacji: „zawarte są klauzule poufności dotyczące Klubu, ponieważ druga strona tego wymagała, szanuję umowy, które podpisujemy i dlatego chciałbym, aby sąd wezwał mnie do składania zeznań. Odpowiedziałbym na wszystkie pytania. Barça jest w 1000% czysta ze swoimi wyjaśnieniami”.

 

Faus wyjaśnia, że nie było złych relacji między nim, a Messim

 

Wiceprezydent do spraw finansowych, Javier Faus także wypowiedział się na konferencji prasowej na temat jego relacji z Messim, na początku sezonu, związanych z kontraktem Argentyńczyka: „to coś, co szczęśliwi się rozwiązało, co Leo powtarzał przy wielu okazjach. Nie było żadnych złych intencji z żadnej ze stron”.

 

Fous powiedział o poprawkach w kontrakcie Messiego twierdząc, że: „jest najlepszym zawodnikiem na świecie, był przez ostatnie pięć lat, świadczą o tym też jego nagrody. Będzie nadal grał dla Barçy. Powtórzę słowa za prezydentem – jest najlepszym zawodnikiem na świecie i zasługuje na najlepsze korzyści finansowe”.

 

Źródło: FCBarcelona.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Mallorca - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

01/10/2022 / 21:00

Inter Mediolan - FC Barcelona

Liga Mistrzów

04/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.