01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.36min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi zawodników po meczu

Wypowiedzi zawodników po meczu

Piłkarze FC Barcelony są zadowoleni z wczorajszego występu przeciwko jednej z najlepszych drużyn w Europie i kilku z nich udzieliło swoich wypowiedzi.

 

„Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, bo jesteśmy Barçą, ale patrząc na przebieg meczu, to rezultat można uznać za sprawiedliwy. Zagraliśmy naprawdę dobry mecz i włożyliśmy sporo wysiłku, ale zabrakło goli. Trudno się gra przeciwko Atlético Madryt, bo są bardzo dobrze zorganizowani w defensywie i nie zostawiają wiele miejsca do ataku. Był to jednak intensywny pojedynek, ale wykreowaliśmy sobie za mało okazji bramkowych”, powiedział Sergio Busquets.

 

„Jest to trudny teren do grania i uważam, że osiągnęliśmy dobry wynik, bo nasi rywale są bardzo dobrzy. Nie graliśmy źle, mieliśmy piłkę, oni nie stworzyli sobie wielu okazji, nie skrzywdzili nas z kontry. Trudno stworzyć sobie wiele okazji, gdy gra się przeciwko Atlético, a w szczególności, gdy są w formie. Madryt do końca będzie walczył o tytuł, a sezon jest długi”, dodał Gerard Piqué.

 

„Jesteśmy zadowoleni, bo weszliśmy w ten mecz od początku bardzo skupieni, wiedzieliśmy, że nie możemy zawieść. Mieliśmy kilka okazji do zdobycia gola, ale niestety nie udało nam się to. Vicente Calderón to obiekt, na którym gra się trudno. Kibice nie zawiedli i Atlético weszło w ten mecz znakomicie. Trener na mnie stawia i czuję się z tym bardzo dobrze”, powiedział Pedro.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.