31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.11godz.20min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lista powołanych na mecz z Sociedad

Lista powołanych na mecz z Sociedad

Tata Martino powołał na jutrzejsze spotkanie w Copa, wszystkich dostępnych zawodników z pierwszej drużyny. Nie mógł skorzystać jedynie z Neymara, Dos Santosa i Oiera.


Dwudziestu dwóch dostępnych zawodników z pierwszego zespołu zostało powołanych przez Tatę Martino na jutrzejszy mecz przeciwko Realowi Sociedad, który odbędzie się na Camp Nou, w ramach pierwszego meczu półfinałowego Pucharu Króla. Trener Blaugrany nie mógł jedynie skorzystać z kontuzjowanych – Neymara Jr., Dos Santosa i Oiera. Różnicą, w porównaniu do poprzedniej listy powołanych, tej na mecz z Valencią, jest powrót do składu Puyola, Montoyi, Afellaya i Cuenci.

Neymar kontynuuje regenerację

Neymar kontynuuje regenerację po niedawnym urazie i dzisiaj również ćwiczył indywidualnie na obrzeżasz boiska. Natomiast na treningu nie pojawił się Oier, który miał kłopoty z żołądkiem.

Tak więc, Neymar, Oier i Dos Santos są jedynymi nieobecnymi na dzisiejszej sesji przygotowawczej, prowadzonej przez Gerardo Martino w Ciudad Esportiva. Ostatni trening przed jutrzejszym spotkaniem odbędzie się w środowe popołudnie na Camp Nou (12:30). Później powołani zawodnicy znajdą się w hotelu Princesa Sofía.

Lista powołanych

Valdés, Pinto, Montoya, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Mascherano, Bartra, Sergio, Song, Jordi Alba, Afellay, Tello, Adriano, Dani Alves, Isaac Cuenca i Sergi Roberto.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/02/lista-powolanych-na-mecz-z-sociedad/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.