Mali powalczy o Traoré

Mali powalczy o Traoré

Adama Traoré był podglądany w ostatnim czasie przez inne kluby europejskie, a teraz także przez reprezentacje. Jaki kraj wybierze piłkarz Barçy B?

 

To rok Adamy Traoré. W styczniu skończył 18 lat, ma za sobą debiut w pierwszej drużynie FC Barcelony, a w rezerwach jest prawdziwą gwiazdą. Jest szybki, ma dobry drybling i jest skuteczny – to jest największe zalety.

 

Pod koniec zimowego okienka transferowego kataloński klub otrzymywał telefony od klubów z Primera División. FC Barcelona jednak nie widziała możliwości jakichkolwiek negocjacji, bo Adama po prostu ze stolicy Katalonii się nie rusza.

 

Jeśli chodzi o grę na szczeblu reprezentacyjnym, to Traoré grał dla kadry narodowej Hiszpanii (do lat 17 i 19). Piłkarz urodził się w L”Hospitalet, ale jego rodzice pochodzą z Mali i ten fakt nie umknął Federacji tego drugiego kraju. Bardzo możliwe, że w najbliższych dniach pojawią się przedstawiciele owej Federacji, a cel jest jeden – przekonanie Adamy do gry dla reprezentacji Mali. Podaje się także, że piłkarzem FC Barcelony zainteresowany jest również Kamerun oraz Wybrzeże Kości Słoniowej, ale szanse na to są niewielkie.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB