28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.42min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rubén Martínez: Mamy dużo do zdobycia na Camp Nou

Rubén Martínez: Mamy dużo do zdobycia na Camp Nou

Były bramkarz FC Barcelony, Rubén Martínez, broni obecnie bramki Rayo Vallecano. Celem jego drużyny jest gra do ostatniego gwizdka na Camp Nou.

 

„Cieszymy się z nadchodzącego meczu z Barçą. Będziemy wierni naszej filozofii, będziemy grać naszym stylem. Możemy wygrać wszystko”, powiedział Rubén dla Esports Cope.

 

Bramkarz z Coristanco przekonany jest, że zawodnicy Taty Martino odczuwają bliskość spotkania w Lidze Mistrzów z Manchesterm City. „Barça będzie myślała o City, to nam może ułatwić zadanie. Według Rubéna Martíneza, odejście Victora Valdésa będzie dużym ciosem dla Barcelony. „To będzie bardzo trudne, aby przyzwyczaić się do jego nieobecności. W ostatnich latach prezentował wysoki poziom i stwarzał przewagę dla Barçy. Mam nadzieję kiedyś bronić na takim poziomie jak on”.

 

Klub oczekiwać będzie Ter Stegena, ale nadal będzie miał w swoich szeregach José Manuela Pinto. Według bramkarza Rayo Vallecano, zawodnik „zasługujący na przedłużenie kontraktu. Prezentujący bardzo dobry poziom podczas swoich występów. Podziwiam go za umiejętności i formę, mimo rzadko rozgrywanych meczów”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/02/ruben-martinez-mamy-duzo-do-zdobycia-na-camp-nou/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.