18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.43min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi zawodników po meczu

Wypowiedzi zawodników po meczu

FC Barcelona pokonała wczoraj 2:0 Manchester City na Etihad Stadium i po spotkaniu kilku piłkarzy Blaugrany wypowiedziało się na temat spotkania.

 

„To bardzo dobry rezultat, gdyż strzeliliśmy dwa gole na wyjeździe i zachowaliśmy czyste konto. Wciąż zostało nam spotkanie rewanżowe i u siebie musimy przypieczętować awans. Wszystko może się zdarzyć przez 90 minut, ale mamy przewagę”, powiedział Dani Alves.

 

Brazylijczyk, który strzelił drugiego gola, stwierdził, że „to była fantastyczna praca całego zespołu. Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz, intensywny, bo rywal, z którym mieliśmy się mierzyć, taki właśnie jest. Mieliśmy sporo okazji i wynik mógł być wyższy”, zakończył Alves.

 

Cesc Fàbregas

 

„Myślę, że zdecydowanie trudniej nas pokonać, gdy gramy taką piłkę. Musimy podążać tym śladem. Mieliśmy określone zadania, wiedzieliśmy, jak mamy grać i to właśnie zrobiliśmy. Wszyscy możemy na coś narzekać, ale w ostateczności jedna drużyna okazała się lepsza od drugiej”.

 

Víctor Valdés

 

„Mieliśmy dobre przeczucia, szczególnie po tym, jak zobaczyliśmy swoją grę i jaką presję wywieramy na rywalach. Barça to drużyna, której nie można lekceważyć. Dużo mówiło się, że nasz pressing nie jest już tak skuteczny jak miało to miejsce kilka lat temu. Wiemy też, że w meczach Ligi Mistrzów musisz cierpieć przynajmniej przez 20 minut w spotkaniu”.

 

Javier Mascherano

 

„Zespół pokazał się z dobrej strony, zagraliśmy świetny mecz. Wynik jest dla nas bardzo dobry, ale wiemy też, że rewanż będzie trudny. City to drużyna, która zawsze stwarza sobie okazje bramkowe. Musimy utrzymać obecną formę, nie można pozwolić sobie na odprężenie, gdy jest się zawodnikiem Barçy. Sezon wkracza w decydującą fazę i będziemy walczyć o wszystkie trofea”.

 

Źródło: FCBarcelona.catKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/02/wypowiedzi-zawodnikow-po-meczu190214/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.