4dn.2godz.31min.

Agüero będzie gotowy na mecz z Barçą

Argentyńczyk jest gotowy do meczu z Barceloną, pierwsze spotkanie po ponad miesiącu przerwy rozegrał podczas niedzielnego meczu z Sunderlandem w finale Pucharu Ligi (Capital One Cup), wygranym przez Manchester City 3:1.

Napastnik City został zmieniony w 57. minucie przez Navasa. Po ponad miesiącu przerwy Argentyńczyk wystąpił w wygranym meczu, nie udało mu się jednak zdobyć bramki. Mimo to jego zespół wygrał po bramkach Touré, Nasriego i Navasa.

„Kun” kontuzję odniósł 28 stycznia, podczas meczu z Tottenhamem. Przez uraz opuścił pięć spotkań, w tym pierwsze spotkanie rundy pucharowej Ligi Mistrzów, w którym The Citizens przegrali z Barcelona (2:0).

Według Pellegriniego zawodnik „Jest w 100 procentach po kontuzji i będzie mógł zagrać w całym meczu rewanżowym na Camp Nou”. Będzie on jednak obserwowany podczas treningów i ostateczna decyzja zostanie podjęta przed meczem.

Pomimo dłuższej nieobecności argentyński napastnik nadal pozostaje najlepszym strzelcem zespołu w tym sezonie z 26 trafieniami, o 3 więcej od drugiego napastnika, Negredo, który nie zdobył bramki w spotkaniu finałowym.

Źródło: As.com / Własne

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2014/03/agueero-bedzie-gotowy-na-mecz-z-barca/