Bartomeu: Widzę zawodników, którzy mają możliwość pokazania, że są najlepsi na świecie

Bartomeu: Widzę zawodników, którzy mają możliwość pokazania, że są najlepsi na świecie

W sali w hotelu Melia-Castilla, bardzo niedaleko stadionu Santiago Bernabéu, w południe zebrało się prawie 700 Barcelonistas, którzy chcieli znać wszystkie szczegóły na temat przyszłości Camp Nou oraz meczu z Realem Madryt.

 

Kiedy prezes Josep Maria Bartomeu wkroczył do sali, został przyjęty przez zebranych aplauzem i z entuzjazmem. „Twarze zawodników, którzy przybyli do Madrytu, mogą sugerować nam, że mają oni wielkie możliwości, by pokazać, że nadal są najlepsi na świecie”, te słowa prezesa pobudziły wszystkich na sali.

Bartomeu ucieszył się z tego, że „jest tu tak wielu ludzi, to jest niesamowite. Mam nadzieję, że nasz sprzęt już niedługo będzie najlepszy na świecie, ponieważ nasz klub jest najlepszy na świecie i właśnie na to zasługujemy. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze z referendum, z dzisiejszym meczem w Madrycie, finałem Copa, La Liga i Champions”.

Wielu ludzi wzięło udział w tym spotkaniu, na którym poruszane kwestie gospodarcze i finansowe mieszały się z dzisiejszym emocjonującym dniem dla wszystkich Culés, czyli z najbardziej decydującym  El Clásico od kilku lat. Jasne się stało, że Barça Taty Martino potrzebować będzie dzisiaj całego możliwego wsparcia od swoich ludzi i kibiców.

Wiceprezydent ds. socjalnych, Jordi Cardoner, dokonał prezentacji projektu, pierwszej poza Katalonią. Całość przyjęta była z entuzjazmem, a zebrani co chwilę zadawali pytania odnośnie projektu oraz udzielali własnych sugestii.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB