31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
15dn.14godz.40min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czterech kapitanów Barcelony obstawiło wynik El Clásico

Czterech kapitanów Barcelony obstawiło wynik El Clásico

Kapitanowie z czterech różnych profesjonalnych sekcji sportowych klubu obstawili, że to Barcelona wygra w niedzielnym meczu z Realem Madryt.

 

Dla kapitana koszykarskiej drużyny Juana Carlosa Navarro: „Real Madryt jest liderem i porażka mogłaby pokrzyżować im plany. Barcelona po meczu z Osasuną jest zmotywowana i wszyscy mają do siebie zaufanie. Mam nadzieję, że wygrają”.

 

Víctor Tomàs, kapitan drużyny w piłce ręcznej, przewiduje: „Zobaczymy dużo bramek – oznacza to, że będziemy się cieszyć, nawet jeśli Barcelona będzie trochę cierpieć w tym meczu. Liczę, że wygramy i rozpoczniemy drogę po mistrzostwo”.

 

Jordi Tomas, kapitan futsalowej drużyny, powiedział: „Forma nie liczy się w takim meczu jak ten. Myślę, że zespół, który będzie kontrolował spotkanie wyjdzie z niego zwycięsko. Tą drużyną będzie Barcelona”.

 

Wreszcie wypowiedział się także kapitan hokeju na trawie Aitor Egurrola: „Myślę, że obie drużyny podchodzą do tego meczu w dobrej formie. Może było kilka wątpliwości, ale drużyna odpowiedziała zwycięstwem z Osasuną. Zobaczymy otwarty mecz, w którym obydwie drużyny będą atakowały”.

 

Wynik:
Navarro: 1-2
Tomàs: 2-3
Torras: 1-3
Egurrola: 2-4 

 

Pierwszy strzelec gola:

Navarro: Iniesta
Tomàs: Pedro
Torras: Alexis
Egurrola: Pedro

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/03/czterech-kapitanow-barcelony-obstawilo-wynik-el-clasico/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.